Hizmet Alanlarımız

Çelik Konstrüksiyon

Gemi İnşa

Betonarme İnşaat

Projelendirme

Çelik Konstrüksiyon Fabrika - Hangar - Konut/Bina Yapımı

Çelik konstrüksiyon fabrika, Bina yapımı konusunda mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz. Her türlü ihtiyaca hizmet edecek sanayi kuruluşları çeşitli özel tasarımlara sahip olabilmektedir. Bu gibi durumlarda standart veya özel tasarım çelik konstrüksiyon fabrikaları mühendislerimiz sizin için projelendirmektedir.

Anahtar Teslim İnşaat

Her türlü fabrika için bilgisayardaki proje aşamasından altyapısına, konstrüksiyon yapımından dış cephe kaplamasına kadar A’dan Z’ye hizmet veriyoruz.

Gemi Yan Sanayi

Her türlü gemi için;
* Watertight Kapılar
* Kaportalar : Acil Çıkış Kaportası - NS 6028, Hava Geçirmez Kaporta - NS2742
* Menhol Kapakları
* Hareketli-Sabit Menfezler
* Merdivenler


Basınçlı Kap - Tank İmalatları

Genel olarak basınçlı kap çeşitleri; Kalorifer Kazanları, Sıcak Su Kazanları, Kızgın Su Kazanları, Kızgın Yağ Kazanları, Buhar Kazanları, Buhar Jeneratörleri, Ütü Kazanları-Elektrikli Ütü Kazanları, Boylerler, Hava Tankları ve Kompresörleri, Hidrofor ve Genleşme Tankları, Otoklavlar ve Sanayi Gazı Depolama Tankları'dır.


Gemi Bakım-Onarım, Raspa ve Boya Hizmetleri

Gemilerin güverteleri, iç mahalleri ve dış kaplamaları uluslararası normlara ve ISO standartlarına uygun olarak yıkama, mekanik raspa ve gritraspa ile yüzey hazırlıklarını müteakip boya planı çerçevesinde boya uygulamaları yapılmaktadır.

Yaptığı tüm faaliyetlerde "önce insan" felsefesini kendisine rehber edinen META Denizcilik yüksek kalitedeki raspa ve boya faaliyetlerini, iş güvenliği konusunda yasal mevzuatın da ilerisinde uygulayarak gerek çalışanına ve gerekse gemi/tesis sahibine hizmet sunmanın huzurunu yaşatmaktadır.


Endüstriyel Tesislerde Kumlama ve Boya Hizmetleri

Çelik yapılar, depolama tankları, yüksek katlı çelik binalar, fabrika ve atölye yapılarının bulunduğu alanlar niteliğine uygun olarak depolama standartları göz önüne alınarak hazırlanan yüzey kalitesine ve boya uygulama özellikleri doğrultusunda uygulama yapılmaktadır.


Yangın Geciktirici Boya Uygulamaları

Çelik yapıların kullanım fonksiyonlarına istinaden hazırlanan yangın geciktirme proseslerinde belirlen enesaslaragöre Yangın Geciktirici Boya uygulanması ve korunması işlemleri yapılmaktadır.